środa, 27 maja 2015

podróż zwana życiem

Ostatnio wracałam do tego miejsca po czterech miesiącach, teraz jest czas na powrót po sześciu. BUSY LIFE. Ubierać się jakoś po ludzku dalej lubię i nie raz zastanawiam się co wykombinować na dziś, ale już nie przywdziewam temu metki "na zdjęcia na bloga będzie fajnie wyglądało". Może to dorosłe życie... ;)
Dużo się tutaj nauczyłam. Myślałam do tej pory, że znam ludzi i mniej więcej jak życie wygląda, bo doświadczenia już trochę nabyłam w przeciągu dwudziestu lat, ale każdego dnia "dupa mi twardnieje" (jeśli serce za miękkie:)). Wiem również, że do niczego w życiu się nie dojdzie bez ciężkiej pracy (normalnie odkrycie roku:), ale tutaj jest to dla mnie osiągalne. Jeszcze długa droga do zdobycia mojego szczytu, ale codziennie przemierzam kilometry i mimo, że nie jestem jeszcze nawet w połowie, jest to... ekscytujące.

Ostatnio sobie uświadomiłam, że nawet na imprezach, kiedy czas na luz i relaks, gadanie o głupotach, flirty nie filtry, pokazywanie brzucha i picie alko, ja się uczę - bo przecież nikt tutaj po polsku nie godo. A zawsze myślałam, że po alkoholu i tych ziółkach to nic nie wchodzi! Może lepiej bym to w LO i na studiach w Polsce wykorzystywała... :P

To taka podróż zwana życiem. A to właśnie w tym okresie pisałam dwanaście miesięcy temu posta, że jadę tutaj do rodziny na tydzień, na "wakacje". Tydzień zmienił się w przyszłość. Dziękuję Wam!ENGLISH

Last time I returned to this place after four months, now it's a time for back after six. BUSY LIFE. I still like wearing nice clothes and not only one time I'm thinking when I'm staying next to the wardrobe "hmm what to wear today", but it's not a time anymore for giving for that all something like a sticker: "for photos in blog will be looks nice". Maybe it's an adult life... ;)
I learned a lot here. I was thinking till this moment that I know people and I know how life looks, because I have pretty much experience in twenty years of my life till now. But every day "my ass is harder" (if my heart is too soft). I know also that I know that I will have nothing in my life if I will not working hard for that (discovery of this year ;)). But here it's possible for me. It's still so so so (!) long way to win, to took my top, but everyday I'm doing much kilometers for that, and even that I'm not even in half of that yet it's... exciting.

Last time I realize to myself that even in parties, when it's a time for relax and chill, talking about bullshit, flirting and stuff like that, showing "belly" and drinking good alcohol, I'm all the time learning (lol) - because nobody it's speaking polish here. And I was always thinking in highschool that after alcohol and weed I will never learn stuff! Maybe I will using that in better way in higschool and university in Poland... :P

This is a trip which I'm calling life (O.S.T.R. - Podróż zwana życiem ft. Sacha Vee).  In this time, twelve months after when I wrote this post, that I'm coming here to my family for week, for holidays. That MAYBE will be that all my life. Week changed in a future. Thank you all guys for that all!
coat - Costes/ shirt - H&M/ pants - Bershka/ watch - Michael Kors/ shoes - Zara/ sunglasses - Rayban/ 

2 komentarze:

  1. Masz idealny płaszcz! Wszędzie takiego szukam!

    OdpowiedzUsuń
  2. lepiej nie mogłaś tego ująć
    eh, życie...


    OdpowiedzUsuń

"nie obrażam się na hejty jak na chmury za deszcz"
BISZ